Swingend onderweg in de BeatBuzz

Swingend onderweg in de BeatBuzz
Maurice en Erwin Engbers begonnen vijftien jaar geleden met het concept BeatBuzz, destijds was het een innovatie van formaat. De bus, opvallend van buiten maar nog opvallender qua interieur, had alles voor een gezellige trip. Van muziek, een koelkast met drank aan boord in combinatie met een gezellige inrichting van tafels en knusse stoelen, zodat je een ontspannen feestje in de bus kunt bouwen. Het sloeg en slaat enorm aan, zegt Erwin Engbers: “Het was origineel, uniek en een gat in de markt. En dat is het nog altijd. Waar we gestart zijn met één bus hebben we er nu zes, waarvan er vier bijna continu onderweg zijn. Zeven dagen in de week.” Wat een belangrijk deel van het succes en de groei was, weet hij als geen ander: “De gezelligheid, de muziek, de ontspannen sfeer. We zijn ermee begonnen als hobby en dat is het nog altijd. De mensen merken dat. We hebben zelf ook plezier achter het stuur.”
De uitbreiding was onontkoombaar, vervolgt hij: “In het begin kwamen de klanten uit Oldenzaal, Hengelo en Enschede. Het werkt als een olievlek. Nu vragen ze ons vanuit Amsterdam tot Maastricht en zelfs uit Duitsland.” Het concept is in feite nooit gewijzigd en staat als een huis. “We gaan op dezelfde voet verder. Met bussen die er keurig uitzien, netjes schoon zijn en met gasten die we een plezier doen met een gezellige busreis.”
Het bedrijfsleven heeft de BeatBuzz inmiddels ook omarmd. Voor bijvoorbeeld bedrijfsuitjes, personeelsfeesten of een bezoek aan een beurs wordt de BeatBuzz ingeschakeld. “Het varieert enorm: van een paar dagen naar Sauerland, Eurodisney, festivals, sportwedstrijden, concerten, schoolreisjes of gewoon een groep naar Schiphol brengen. De vakantie begint al in de bus wordt er dan vaak gezegd.”


Terug
>
>
CuliRally
Elferink & Kortier
TOM's Rally